Nasz Zespól

Jerry Bator

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, pełnił funkcję wiceprezesa sprzedaży zagranicznej w kilku zarządach spółek. Jako konsultant wielu wiodących światowych producentów produktów budowlanych, z powodzeniem zarządzał projektami i wprowadzaniem nowych produktów na rynek. Od 2019 roku zajmuje się wirtualnym procesem sprzedaży wspartym szkoleniami dla handlowców i szefów sprzedaży.

Daniel Cormenier

Od ponad 30 lat będąc wiceprezesem ds. Sprzedaży i Marketingu na Europę wspiera i rozwija piątą największą globalną grupą producentów farb – RPM International, właściciela wielu znanych marek farb chemii budowlanej. W tym okresie rozwijał sieci dystrybucji również w Afryce. W 2011 roku stworzył CD-Consult w celu wprowadzenia zaawansowanych amerykańskich technik sprzedaży i narzędzi marketingowych z Ameryki Północnej do Europy. Ponadto, CD-Consult wspiera producentów z CEE, którzy od 2011 r. wchodzą na rynek francuski, szwajcarski oraz krajów Beneluksu. WłaścicielCertyfikatu Trenera Biznesu nr: 938 305 6083 (Francja)

Ann Lemaire

Od 2007 roku właścicielka International Consultancy & Coaching. Główna trenerka specjalizująca się w budowaniu silnych relacji, zarówno na zewnątrz z naszymi klientami, jak i wewnętrznie, między kierownictwem, a zespołami lub w poszczególnych zespołach. Łączy życie pomiędzy Brukselą i Paryżem, gdzie prowadzi treningi międzynarodowe dla sieci i korporacji. Specjalizuje się również w e-learningu.

Rena Senguttuvan

Dzięki ponad 8-letniemu doświadczeniu w marketingu i mediach społecznościowych oraz technikach wirtualnej sprzedaży na całym świecie, Rena posiada praktykę w pozyskiwaniu potencjalnych klientów dla każdej firmy. Jej doświadczenie zdobyte w AR Mobile Canada jest jej niewątpliwym atutem pozwalającym wprowadzić klientów z każdej branży do cyfrowego świata sprzedaży. Zajmowała się klientami na całym świecie i jest gotowa wysłuchać specyficznych potrzeb klienta. Posiada również doświadczenie w fotografii, a swoją pasję zamieniła zawód.

Nasi Klienci